OBS JongLeren wint prijs maquettewedstrijd

Donderdag 9 februari 2017 - Net als vorig jaar heeft groep 8 van OBS JongLeren uit Drunen de eerste prijs gewonnen in de maquettewedstrijd. Elk jaar schrijft onze school een wedstrijd uit voor de basisscholen in de regio. De maquette van de enthousiaste leerlingen uit Drunen zat vol slimme vondsten. Zo was er een heerlijke buitenwerkplek gemaakt om met de laptop te werken. Natuurlijk met afdak én zonnepanelen. Zo kunnen de apparaten buiten opgeladen worden met groene energie.
De jury was compleet verrast door de QR-codes op het gebouw. Achter elke code zat een flimpje!
Natuurlijk was de school voorzien van een daktuin!
Als dank voor het winnen van de prijs kreeg onze school twee blauwe bessenstruiken. Natuurlijk zelf gekweekt in de schooltuin. De vijg die de de winnende school vorig jaar schonk doet het uitstekend.
Prinsentuin Andel wenst OBS JongLeren heel veel plezier in Amsterdam bij het bezoek aan NEMO.